IMEDE AED                              

Iga päev kingib elu meile uue kogemuse, uue emotsiooni, kuid see mis meid läbi elu saadab ega muutu, on väärtused.

 Ka vaimsed ja hinge puudutavad teemad võivad olla väga huvitavad ja põnevad, mitte ainult trikk või mustkunst. Miks meelepete ja trikk on mõjuvad, aga suur ja sügav tunne on tavaline või igav? Mida me päriselt vajame või mida arvame vajavat?

 Vanades muinaslugudes oleme ehk kuulnud räägitavat mingist imede aiast. Kus see asub?

Kui me usume, et ta tõesti on olemas, siis ta ka on. Kui me loodame, et seal on kõik see, millest me unistame, ei saa keegi meilt kunagi võtta lootust. Ja me armastame isegi  endale teadvustamata kõike seda, mis on peidus selles imede aias kus me elame.

Seekord tuleb juttu  usust, lootusest ja armastusest - tunnetest, mis on meis peidus. Oma teekonnal leiame üles ka aususe, julguse ja südamehääle, teeme nad nähtavaks märkide ja olukordade abil ning saame koos lastega mõistma nende vajalikkusest meie elus.

Ütle selgelt ja siiralt  oma sõbrale, kaaslasele, mida tunned ja mõtled - sellega peegeldadki endale toimivaid ja tugevaid suhteid, ausaid kokkuleppeid, enesekindlust- kõike seda, mida lapsed elus vajavad ja millest nad tihti ka  puudust tunnevad.

Imede aeda läheme koos väikeste tegelaste, laulude ja  laste arvamustega.

Tulge, hakkame koos minema...


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------